Studio Tanya - Akce a novinky

 

Tvoje oči jsou OKNA do Tvojí DUŠE

 

 

 

 

 

 

Pozvánka na CHARITATIVNÍ přehlídku 10.6.2015

POMÁHÁME, PROTOŽE CHCEME, POMÁHÁME, PROTOŽE MŮŽEME… - www.vladkadetem.cz

Občanské sdružení Vlaďka DĚTEM o.s. vás zve na 5. Benefiční módní přehlídku, která se uskuteční 10. 6. 2015 v Design hotelu NOEM ARCH od 19:00 hod.

STUDIO TANYA se aktivně se zapojí do této akce, kde zajistí profesionální make-up modelkám, kterým právem náleží korunky a tituly Miss ČR, Miss World, Miss Earth, Miss sympatie,…
To vše ve spolupráci se studio Subrína professional

Večerem vás provede Jan Čenský. Modelky oblékne BRNĚNSKÁ módní návrhářka Iveta Řádková, projdou se v obuvi Studia IVI. Také se nám představí oděvní designer, stylista a módní návrhář Petr Kalouda a kolekce svatebního salonu Kaksová. .... máme se na co těšit :-)

Jako hosté přijali pozvání Ilona Csáková, Radim Schwab, Veronika Mertová a pacienti dětského oddělení hemato-onkologie Olomouc. Záštitu nad akcí převzal honorární konzul ČR v Atlantě, pan George Novak.

Vstupné dobrovolné, doporučená částka 1.000,-Kč. Součástí akce bude dražba luxusních vín a italské obuvi.

Výtěžek z akce bude rozdělen na jednotlivá oddělení dětské hemato-onkologie v ČR.

TĚŠÍME SE NA VÁS Tereza Novotná
www.energiekurim.cz

 

 

Těšíme se na NOVINKU ve Studiu Tanya, nový nehtový systém v manikúře. První pokus samozřejmě zkoušíme na sobě. V blízké době se můžete těšit na více informací -  Terezka a Táňa Novotná

31.1.-1.2.2015 - SVATEBNÍ KYTICE ROKU 2015. Pozvánka na 5.ročník soutěže. Líčení modelek zajišťuje STUDIO TANYA - Tereza Novotná:

 

PROSINEC - nevíte, jaký dárek pod stromeček? Můžete koupit DÁRKOVÝ POUKAZ ve Studiu Tanya na jakékoliv služby:

 

PODZIM VE STUDIU TANYA: 

Nastal ten správný čas péče o vaše tělo, ruce i nožky. Následující podzimní měsíce přímo inspirují.....končí zahradní aktivity, s dětmi začíná pravidelný školní rytmus a je naší volbou si vytvořit čas věnovaný sami sobě, dát mysli lázně - myšleno udělat si čas klidu pro sebe a zároveň si dovolit o sebe pečovat. :-) Celý náš vyškolený příjemný personál pečuje nejen o ženy ale i o muže co se týče kosmetiky, manikúry i přístrojové pedikúry. Se sedmnáctiletou tradicí a zkušenostmi používáme ve všech nabízených službách to nejlepší pro každého klienta - klientku. Sparitual - je to životní styl, používá jen vegan suroviny nejvyšší kvality, jedná se o produkty používané pro manikúru, lakování a pedikúru, i celé tělo. Dále velmi žádané kosmetické výrobky z kozí kosmetiky, úspěšné produkty Bioline, k prodeji i výrobky Make-up studio - profesionální péče o vaši pleť, která patří do výbavy každé ženy. Zatím asi tak. Tímto velmi děkujeme za váš zájem a spokojenost....

 

XENTAN - samoopalovací kosmetika

Xentan.cz - luxusní samoopalovací kosmetika - můžete zakoupit či vyzkoušet u nás ve Studio Tanya ... buďte krásně opálené už na Jaře. 

Milujete léto, moře a už se nemůžete dočkat letní dovolené?

Úžasná tropická vůně přípravku Xen-Tan Luminous Gold Gel Vás v představách zavede na nádhernou písečnou pláž s rozpálenými slunečními paprsky a uklidňujícím šumem moře.

Vaše bronzová pokožka se bude lehce třpytit a vonět neodolatelnou vůní kokosu a ananasu.

Xen Tan Deep Bronze Luxe

Jeden z nejlepších samoopalovacích přípravků XEN-TAN, oceněný dokonce časopisem ELLE. Jemně tónované lotion přináší okamžité lehké opálení, které během tří hodin postupně vytvoří krásně tmavý odstín a vydrží až 7 dní. Bez parabenů, s výtažky ze zeleného čaje, aloe a ginko biloby. Kokosovo-vanilková vůně.

 

NOVINKA - PEDIKÚRA

OD KVĚTNA BUDE OTEVŘENA VE STUDIU TANYA PEDIKÚRA !!!

 

VALENTÝNSKÝ DÁREK

Laky SpaRitual jako dárek na VALENTÝNA ... SLEVA 14% ... POUZE V PÁTEK 14.2.2014.

                                                         

 

Explore Jaro 2014

Kolekce laků SpaRitual inspirovaná prozkoumáváním Amerických národních parků a přírody. Spousta neskutečných barev a motýlů, které najdete transformovány do této kolekce.

SVATEBNÍ SHOW 2014 a Svatební veletrh Brno

Srdečně Vás zveme na Svatební show 2014 v Galerii Vaňkovka Brno ve dne 25. - 26.1.2014.

Líčení modelek bude zajišťovat Terezka Novotná a spol.

 

Přihlášení k odběru novinek

Aktuality

ZÁŘÍ 2017

NABÍDKA PRÁCE

LISTOPAD 2016

VÁNOČNÍ DÁRKY

KVĚTEN 2016

MAKE-UP Jaro-Léto 2016 aneb jak na to se ŠTĚTCI

DUBEN 2016

Sníte o dlouhých hustých řasách? Přestaňte snít! AKCE

Studio Tanya