Studio Tanya - Pedikúra

Suchá přístrojová pedikúra

Zastavme se, zklidněme svoji mysl a odpojme se od rychlosti světa kolem nás.....nechejme se odnést do studia KRÁSY A ZDRAVÍ.

Medicinální nebo-li SUCHÁ přístrojová pedikúra si získává čím dál více příznivců. Je totiž zcela bezbolestná, bezpečná, rychlá a hlavně příjemná. O dokonalý vzhled Vašich nohou se postará rychloobrátkový přístroj, do kterého se upínají frézy z těch nejkvalitnějších materiálů. Čím více věnujete péče Vašim nohám, tím lehčí krok Vás provází v každodenním životě.

 

Základní pedikúra 60 minut – 350 Kč

Ošetření přístrojem plosky nohou, úprava nehtů a kůžičky, perličková lázeň s Regenerační koupelovou přísadou, konečný krém dle typu pokožky.

Základní pedikúra + lakování 90 minut – 500 Kč

Ošetření přístrojem plosky nohou, úprava nehtů a kůžičky, perličková lázeň s Regenerační koupelovou přísadou, konečný krém dle typu pokožky. Lakování SpaRitual nebo Striplac.

Lakování SPARITUAL nebo STRIPLAC 40 minut – 280 Kč

Úprava nehtů a kůžičky, podlak, 2x lak, nadlak, sušič, olej.

 

Lakování STRIPLAC je NEJNOVĚJŠÍ metoda, jak mít s vysokou trvanlivostí nalakované, krásné a zdravé nehty. Výhodou této metody je, že se nehet nezbrušuje, pouze se přeleští. Odpadá schnutí jako u běžného laku díky vytvrzení v UV lampě.

Lakování SpaRitual získává vědomě čistě veganské ingredience. Jeho péče obsahuje jemné vůně s léčebnými přínosy, které harmonizují celé tělo i mysl. SpaRitual využívá veganských zdrojů ze všech koutů světa, včetně ekologicky vzácných rostlin a esencí. Přesto představuje perfektní, hladké a vysoce lesklé lakování s širokou škálou barev, přizpůsobenou nejnovějším trendům a ročnímu období.

Špony 20 minut –  350 - 500 Kč

Trápí Vás bolavé palce, zarostlé a deformované nehty na nohou? Chcete se vyhnout nepříjemnému a bolestivému chirurgickému zákroku?

Různé deformity nehtů vznikají v důsledku genetické predispozice, ale i nesprávným stříháním nehtů či nošením nevhodné obuvi. Velmi často jsou zarostlé nehty doprovázeny bolestmi a záněty nehtových valů. V dnešní době se tato diagnóza projevuje i u dětí.

Aplikace nehtových špon neboli rovnátek trvá pár minut a poskytuje plnohodnotné odstranění potíží se zarostlými nebo deformovanými nehty. Po bezbolestné aplikaci špony dochází za určitou dobu k narovnání nehtové ploténky. Špona neomezuje v práci ani při sportu.


 


      

PETRA KALOVÁ

Studio Tanya 604 100 714, studiotanya@seznam.cz


 

Přihlášení k odběru novinek

Aktuality

ZÁŘÍ 2017

NABÍDKA PRÁCE

LISTOPAD 2016

VÁNOČNÍ DÁRKY

KVĚTEN 2016

MAKE-UP Jaro-Léto 2016 aneb jak na to se ŠTĚTCI

DUBEN 2016

Sníte o dlouhých hustých řasách? Přestaňte snít! AKCE

Pedikúra