Studio Tanya - Manikúra

Manikúra SPARITUAL

Zaměřte se na sebe a dopřejte si sílu SpaRitualu. Tato péče optimálně reaguje na naše smysly, uklidňuje mysl, orgány a naše duše se ocitne v harmonii. Dostaňte se do svého středu a užijte si exkluzivní SpaRitual systém s víceúčelovou péčí právě pro Vás.

Luxusní manikúra SpaRitual + lakování 90 minut – 500 Kč

Peeling z biocukru s Levandulí, koupel s organickou solí, uvolňující masáž s výtažky zázvoru, hřejivý zábal v rukavicích, úprava nehtů a kůžičky + lakování (podlak, 2x lak, nadlak, sušič, olej)

Luxusní manikúra SpaRitual 60 minut – 220 Kč

Peeling z biocukru s Levandulí, koupel s organickou solí, uvolňující masáž s výtažky zázvoru, hřejivý zábal v rukavicích, úprava nehtů a kůžičky.

Lakování 60 minut – 280 - 350 Kč

Úprava nehtů a kůžičky, podlak, 2x lak, nadlak, sušič, olej

Voňavá relaxační péče o pokožku Vašich rukou 30 minut – 200 Kč

Peeling z biocukru s Levandulí, koupel s organickou solí, uvolňující masáž s výtažky zázvoru, hřejivý zábal v rukavicích, koupel s mandarinkovým tonikem.

 

 

STRIPLAC nebo-li SVLÉKACÍ LAK

 

Je NEJNOVĚJŠÍ metoda, jak mít s vysokou trvanlivostí nalakované nehty až 14 dní a přitom si nemusíte nechat zpevňovat nehty gelovou metodou. Nebo prostě z nějakého důvodu nemůžete mít gelovou manikúru a přesto chcete mít krásné a zdravé nehty, které dlouho vydrží. Pak je STRIPLAC vytvořen přímo pro vás!

Výhodou této metody je,že se nehet nezbrušuje, pouze se přeleští. Odpadá schnutí jako u běžného laku díky vytvrzení v UV lampě. Svlékací lak se nedoporučuje ihned po sundání gelových nehtů nebo gel-laků, je třeba nehty nejprve nechat odrůst (cca 6 - 8 týdnů). Striplac vydrží nejméně 10 dní a po té se sundává od kořene nehtu.

 

 

Ošetření

Čas

Cena

Aplikace Striplacu Alessandro + základní manikúra

50 min

350 Kč

Samostatné odstranění Striplacu

30 min

120 Kč

 


 


 

Přihlášení k odběru novinek

Aktuality

ZÁŘÍ 2017

NABÍDKA PRÁCE

LISTOPAD 2016

VÁNOČNÍ DÁRKY

KVĚTEN 2016

MAKE-UP Jaro-Léto 2016 aneb jak na to se ŠTĚTCI

DUBEN 2016

Sníte o dlouhých hustých řasách? Přestaňte snít! AKCE

Manikúra