Studio Tanya - Make-Up

JAK NA TO SE ŠTETCI

 

 

Tvoje oči jsou OKNA do Tvojí DUŠE

 

 

Škola líčení

Osvojte si profesionální triky pro krásnou tvář na KURZU LÍČENÍ. Pod vedením vizážistky vytvoříte vlastní rukou perfektní make-up snadno a rychle!

Co zažijete ve škole líčení?

Líčíte se nerada, protože si myslíte, že to neumíte? Nebo byste se každý den nalíčila ráda, ale nevíte jak na to? Nebo si myslíte, že líčení ráno zabere příliš mnoho času? Pod vedením zkušené vizážistky se za tři hodiny naučíte nalíčit právě tak, abyste se líbila sama sobě a líčení bylo nejen dle Vašich představ, ale i rychlé, profesionální a trendy.

Naučíte se triky, které nejvíce podtrhnou Vaši přirozenou krásu. Vyzkoušíte si práci s profesionálními štětci a naučíte se v nich orientovat. Zvládnete správné postupy používání dekorativní kosmetiky. Naučíte se tvarovat obličej pomocí korekcí. A ráno se nalíčíte do práce během 10-ti minut. Po skončení kurzu získáte jistotu v každodenním líčení Vaší pleti.

Kurzy líčení se konají v příjemném prostředí kosmetického salonu „STUDIO TANYA“ v Kuřimi. Nejedná se o propagaci kosmetických přípravků, na tomto kurzu si osvojíte profesionální techniky líčení. Z kurzu líčení budete odcházet s novými zkušenostmi jak si vytvořit každodenní bezchybný make-up, do kterého můžete vkládat jakékoliv barvy a nosit jej do zaměstnání i k jiným příležitostem.

Průběh

  • Úvodní instruktáž
    Jak si připravit pleť pro dokonalý make-up, co k tomu potřebujeme, teoretický postup, čištění štětců
  • Praktická ukázka
  • Samostatné líčení za asistence vizážistky
    Zapůjčíme Vám profesionální štětce a líčidla. Pokud však máte vlastní, doporučuji si je vzít s sebou. Bývá lepší se učit s tím, co používáte a budeme mít možnost zhodnotit vhodnost a kombinaci.

Během kurzu bude pro Vás připraveno malé pohoštění. S sebou si vezměte dobrou náladu a chuť pro změnu. Těšíme se na Vás

Přihlášení k odběru novinek

Aktuality

ZÁŘÍ 2017

NABÍDKA PRÁCE

LISTOPAD 2016

VÁNOČNÍ DÁRKY

KVĚTEN 2016

MAKE-UP Jaro-Léto 2016 aneb jak na to se ŠTĚTCI

DUBEN 2016

Sníte o dlouhých hustých řasách? Přestaňte snít! AKCE

Make UP