Profesionální wellness ošetření

Bodysensaction emotion

Dlouholeté zkušenosti společnosti Bioline vedly k vývoji linie BODYSENSACTION, s cílem zajistit klientům “návrat do formy”, větší pohodu a krásu těla.

BODYSENSACTION Je efektivní a dokonale promyšlená synergie propracovaných kroků při ošetření, inovativní masáže DTM (Deep Tissue Mobilisation), vysoce výkonných receptur a jemných příjemných vůní.

Působí přesně a intenzivně na všechny nedokonalosti pokožky těla, které jsou způsobené celulitidou, zadržováním tekutin a uloženým tukem. Současně pokožku hydratují, vyživují a mají anti-ageing efekt.

Zeštíhlení, redukce nedokonalostí, odstranění celulitidy, vymodelování postavy

Ceník tělového ošetření

Wellness ošetření začíná sprchou s peelingem, poté 40 minutová masáž celého těla DTM a zvolený zábal. Celkový čas tělové péče je 120 minut. Doporučujeme přijít v pohodlném sportovním oblečení a podpořit celistvě pitný režim.

OšetřeníČasCena
Draining – odvodnění a celulitida - 1200 Kč
Slimming – zeštíhlení - břicho, stehna, hýždě - 1200 Kč
Reducing – redukce celulitidy - 1200 Kč
Modelling – tvarování a zpevnění - 1200 Kč
Kůra 4 ošetření – po 7 až 10 dnech
Kůra 4 ošetření – po 7 až 10 dnech bez masáže
-
-
4400 Kč
3500 Kč (samostatně 900 Kč)

Draining – odvodnění a celulitida

Odstranění přebytečných tekutin slanou sílou moře a vzácnými přírodními extrakty. Pracuje na principu osmózy a látkové výměny.Na kosmetické úrovni zlepšuje mikrocirkulaci a snižuje obsah vody uvnitř tkáně u infiltrované celulitidy. Protože se jedná o vylučování, povzbuzuje drenáž a odstranění toxinů, omezuje váznutí tekutin a snižuje viditelnost pomerančové kůže.Vysoký obsah minerálních solí a vitamínů zajišťuje výbornou hydrataci, pružnost a celistvost pokožky.

Aktivní látky : mořská sůl, tmavá řasa a hořký pomeranč

Slimming - zeštíhlení

Účinná synergie moře-země, která bojuje s uloženým tukem a celulitidou. Využívá komplex podobný ultrazvuku. Vysoký a komplexní kosmetický zeštíhlující výkon, jehož výsledek je kombinací účinků dvou působení:

  • kosmetické působení na redukci tuku: povzbuzuje rozpad a odstranění tuků
  • kosmetické působení pro dodání energie z tuků: spouští buněčný metabolismus, řídí funkci tkání a rozpouští nahromaděné tekutiny a tuky, povzbuzuje drenáž a lipolýzu tu

Aktivní látky: žlutý mák, červená řasa a káva

Reducing – redukce a celulitida

Vzácná másla a rostlinné výtažky pro mnohosmyslový zážitek z wellness ošetření, které poráží celulitidu a známky stárnutí. Produkty obsahují redukční komplex.Synergie redukčního komplexu, kakaového másla, kávy a guarany urychluje redukci tuků na kosmetické úrovni a povzbuzuje odstranění nadbytečných tekutin. Intenzivní výživa a účinek proti stárnutí, které zajišťují účinné látky, poskytují pleti jemnost a pružnost.

Aktivní látky: kakaové máslo, káva a guarana

Modelling – zpevnění, tvarování a celulitida

Efektivní tvarování s komplexem podobným ultrazvuku a technologií mikrovrstev. Napomáhá obnovit celistvost pleti a pružnost na kosmetické úrovni a také předchází vzniku strií díky dvěma novým tvarovacím vzájemně působícím vlastnostem:

  • povzbuzuje syntézu kolagenu a zlepšuje jeho kvalitu, optimalizuje jeho rozložení v tkáni
  • působí na měkkou celulitidu účinnou drenáží díky aktivnímu studeno-horkému působení

Aktivní látky: hematit, pupečník a mišpule

Krása dekoltu

Krása dekoltu není pouze darem přírody, ale také výsledkem pravidelné péče a dobrých zkrášlovacích návyků. Pevné a kompaktní poprsí je tím, co si každá žena přeje. Pomocí linie Senum tohoto cíle snadněji dosáhnete.

Ošetření je určeno pro ženy se ztrátou pevnosti poprsí vlivem věku, diet nebo těhotenství a jako udržovací kúra po plastické operaci.

Výsledek ošetření

  • pevnost poprsí díky hydrataci, zpevnění a ochrany pokožky
  • pevnost a kompaktnost tkáně pokožky
  • stimulovaný tonus velkého prsního svalu díky speciální masáži

Přihlášení k odběru novinek

Aktuality

ZÁŘÍ 2017

NABÍDKA PRÁCE

LISTOPAD 2016

VÁNOČNÍ DÁRKY

KVĚTEN 2016

MAKE-UP Jaro-Léto 2016 aneb jak na to se ŠTĚTCI

DUBEN 2016

Sníte o dlouhých hustých řasách? Přestaňte snít! AKCE

Kosmetika