Kosmetika La Chérve - Le Chaton SYMBIO NATURA

Krása – Jemnost – Příroda

Kosmetické přípravky La Chèvre a Le Chaton produkuje česká společnost Kosmetika Capri podle vlastních, originálních receptur, které jsou v současné době celosvětovým unikátem. Základem těchto receptur jsou vzácné složky kozího mléka, vhodně doplněné surovinami mořského původu a rostlinnými extrakty. Takto koncipované přípravky nenabízí žádná jiná kosmetická firma na světě.Náročné klinické testování navíc potvrdilo vhodnost jejich použití i pro citlivou pleť a také pro alergiky, psoriatiky a atopiky.

Proč právě kozí mléko? Protože obsahuje účinné látky známé jako ceramidy, lipozomy, koenzym Q10 a AHA kyseliny, minerální látky (vápník, fosfor, hořčík a draslík) i vitaminy skupiny B a vitamin A. Ve své základní formě však není kozí mléko tak účinné, jako když se rozdělí na syrovátku, tuk a tvaroh. Pro kosmetické účely jsou vhodné především dvě složky kozího mléka, a sice syrovátka a tuk.

Produkty země a moře totiž představují ojedinělou symbiózu, která poskytuje pokožce optimální podmínky pro její obnovu, koriguje problémy kůže vznikající vlivem zevních agresorů a intenzivně zlepšuje strukturu pleti, která je pak zářivější, zdravější a působí mladistvě.

Linie ošetření SYMBIONATURA

  • Anti-ageing péče - ARGENTÉ, DORÉ
  • Rozjasnění pleti LUMINENCE
  • ANTI-VENA ošetření proti žilkám
  • HYDRASTAR intenzivní hydratace
  • LEVANDULOVÉ pohlazení – aromaterapie
  • AYURVEDIC detoxikační péče
  • CLAIRISINE mastná pleť - acne
  • SENSIBILITÉ
OšetřeníČasCena
Celkové ošetření pleti60 min560 Kč
Komplexní ošetření pleti s dekoltem90 min660 Kč
Specielní ošetření s použitím alginátových masek100 min760 Kč

Darovací certifikát Veselá koza

Společnost Kosmetika Capri, výrobce značek La Chévre a Le Chaton, navázala u příležitosti 20ti letého výročí značky La Chévre, spolupráci s nadací Člověk v tísni. Od nynějšího dne, máte možnost zakoupit dárkový certifikát Skutečný dárek, přímo v našem e-shopu.

První certifikát byl již zakoupen naší společností a věříme, že nebude poslední.

www.lachevre.eu/darkove-poukazy/darovaci-certifikat-vesela-koza

Přihlášení k odběru novinek

Aktuality

ZÁŘÍ 2017

NABÍDKA PRÁCE

LISTOPAD 2016

VÁNOČNÍ DÁRKY

KVĚTEN 2016

MAKE-UP Jaro-Léto 2016 aneb jak na to se ŠTĚTCI

DUBEN 2016

Sníte o dlouhých hustých řasách? Přestaňte snít! AKCE

Kosmetika