Ošetření pleti Bioline

BIOLINE je značka profesionální pleťové a tělové kosmetiky. Již více než 30 let vyrábí produkty pro dosažení krásy a zdraví, duševní a fyzické pohody.Vytváří soulad mezi přírodou a vědeckým výzkumem. Výrobky jsou vysoké kvality a vyvinuty tak, aby chránily a rozvíjely krásu tváře a těla s co největším využitím součinnosti. Používá nejmodernější aktivní látky získávané z přírodních zdrojů, jako jsou rostlinné extrakty, výtažky z ovoce, květin a aktivní látky z moře.

LINIE OŠETŘENÍ VINTAGE79 

Most Hydrating - tento jedinečný koktejl aktivních látek, jakými jsou například kyselina hyaluronová, thresalosa, chondrus crispus atd., doplňuje pleti potřebnou hydrataci, ale zároveň jí poskytuje ochranu proti dalším ztrátám vody. Pleť je po ošetření hydratovaná, pružná a jemná.

Perfect Age - Linie chrání obsah lipidů pleti a její pevnost a plnost, zajišťuje jí nepřetržitou výživu a ochranu díky vysoce efektivním účinným látkám – omega 3 a 6 kyselinám, ceramidům, aminokyselinám a cukrům. Optimalizuje životní funkce pleti, pleť je tak posílená, pružnější, vyživená a sametově hebká.

Sweet Relief - borůvka v kombinaci s vilínem, aloe vera a zelenou řasou Enteromorpha Compressa pleť posilují, zlepšují mikrocirkulaci, eliminují zánětlivé procesy a zarudnutí pleti, snižují riziko vzniku přecitlivělosti, a zároveň pleť hydratují a chrání. Toto ošetření poskytne komfort pleti suché, odrážděné, citlivé, s rozšířenými žilkami, s pocity pnutí, svědění, se sklonem k červenání.

Puryfying - Ošetření je vhodné pro nečistou pleť se sklonem k akné. Redukuje vylučování přebytečného tuku. Pleť zanechává svěží a hydratovanou, bez neestetického lesku a rozšířených pórů. Aktivní látky, zejména Azeloglycin® , výtažek z topolu černého a kombinace vzácných rostlinných olejů a NMF, působí proti bakteriím vyvolávajícím změny pleti, eliminují lesk, podporují obnovu a rovnováhu pleti, aniž by po ošetření byla pleť vysušená.

PROJASŇUJÍCÍ A EXFOLIAČNÍ OŠETŘENÍ PRIMALUCE

Profesionální exfoliační a zesvětlující program pro jasnější pleť bez poskvrny. Je vhodný pro všechny typy pleti, obzvláště pro matnou a předčasně stárnoucí pleť s vráskami a pigmentovými skvrnami. Výborně se hodí také pro nečistou pleť a nezanícené akné. Primaluce je sekvenční ošetření, které využívá vzájemného a doplňkového účinku a odlišného času působení kyselin PHA a AHA, a vytváří z nich efektivní prosvětlující komplex.

OŠETŘENÍ OKOLO OČÍ A RTŮ DETAILS OF BEAUTY

Profesionální ošetření pleti s vysoce revitalizační, regenerační, oživující a hydratační silou aktivních látek: rostlinných kmenových buněk ze vzácného druhu jabloně a z alpské rostliny protěže, kaviáru a retinolu. Hodí se pro všechny typy pleti. Ideální je pro odstranění váčků a tmavých kruhů pod očima, dále pro ošetření zralé pleti a pro redukci vrásek a příznaků stárnutí v oblasti očí a rtů.

OŠETŘENÍ PRO ŽENY I MUŽE NATURAL BALANCE 

Pro krásnou pleť dnes amladší zítra
KAŽDÝ Z NÁS JE ZE 70% ODPOVĚDNÝ ZA SVÉ STÁRNUTÍ. Pouze jednu třetinu tvoří genetické faktory. Zbylé dvě třetiny závisí na našem životním stylu. Linie NATURAL BALANCE je inspirována přírodními dary průzračně čisté přírody v oblasti Dolomit. Využívá rostlin, květů a jejich pupenů, které jsou maximálně bohatým zdrojem vitaminů, minerálů a okysličujících látek. Vrací pleti žen i mužů přirozenou rovnováhu a zpomaluje její stárnutí. Užijte si rituál plný krásným vůní rostlin a ovoce.

 

ANTIOXIDAČNÍ OŠETŘENÍ REVEILLANCE 

Je vaše pleť vystavená stresu, kouření, znečištěnému prostředí, klimatizaci, přílišnému slunečnímu záření? Je vaše pleť jemná, znečištěná a předčasně stárne? Pak právě pro vás je určena tato linie přinášející výrazné projasnění a omlazení pleti, její zpevnění, posílení a dodání zdravého vzhledu díky silné detoxikaci a antioxidačnímu působení aktivních látek – zejména vitamínů a kyseliny lipoové.

 

LIFTINGOVÉ OŠETŘENÍ LIFTING CODE

Exkluzivní liftingová linie s vyplňovacím, zpevňujícím a hydratačním kosmetickým efektem. Pro okamžitý lifting, pleť bez vrásek aremodelaci kontur obličeje. Efekt je výrazně zesílen při ošetření v kůře 5 ošetření za sebobu po 7 dnech

Na odborném veletrhu World of Beauty&Spa 2012 získala liftingová linie LIFTING CODE ocenění HIGH QUALITY PRODUCT (výrobek vysoké kvality).

TROJROZMĚRNÉ OŠETŘENÍ Seductage 3D

Globální ošetření s trojrozměrným účinkem Seductage 3D je ideální pro pleť s prvními projevy stárnutí jako efektivní formule pro předcházení tvorbě vrásek. Toto ošetření je nezbytné pro zralou, unavenou, matnou a napjatou pokožku k redukci vrásek, dodání objemu a obnovení hutnosti pleti.

Na odborném veletrhu World of Beauty&Spa 2013 získala liftingová linie SEDUCTAGE 3D ocenění HIGH QUALITY PRODUCT (výrobek vysoké kvality).

OŠETŘENÍ PRO CITLIVOU PLEŤ DESENSE 

Kosmetické ošetření bez parabenů a alergenů určené pro křehkou, náročnou a přecitlivělou pleť se sklonem ke kuperóze. Dodává stálou ochranu, odolnost a zdraví pleti. Díky třem komplexům aktivních látek zajišťuje pleti nejen hydrataci, ale zejména zklidnění, regeneraci a zlepšení vnitřních funkcí pleti a mikrocirkulace.

 

OŠETŘENÍ SPECIÁLNĚ PRO MUŽE JATÓMAN 

Specifická péče o obličej produkty Jatóman se v našem salonu proměňuje v příjemné ošetření proti stárnutí a k ochraně pokožky. Nemění zvyky muže, pouze život jeho pleti. Doporučujeme ji pro všechny typy pleti, i tu nejcitlivější. Jatóman přináší pocit čistoty a dodává pleti mladistvý vzhled, pevnost a příjemnou měkkost.

 

AGE BEAUTY SECRET

Unikátní linie schopná "probudit" vitální kód pleti pro trojí dokonalost. Působí přímo proti známkám stárnutí, jako jsou vrásky, ztráta tonusu a elasticity, obnovuje přirozenou pevnost obličeje. Výsledkem ošetření je sjednocená pleť, vyhlazení vrásek dodáním objemu, ochrana pleti před poškozeními způsobenými plynutím času.

 

CENÍK KOSMETICKÝCH OŠETŘENÍ

Ošetření Čas Cena
Vintage79
Most Hydrating, Puryfying, Perfect Age, Sweet Relief
90 min 810 Kč
Jatóman 75 min 660 Kč
Natural Balance, Primaluce, Desense
(KŮRA - 5 ošetření za sebou po 7-10 dnech)
90 min
 
990 Kč
4000 Kč
Details of beauty 90 min 1250 Kč
Reveillance
(KŮRA – 5 ošetření za sebou po 7 -10dnech
100 min
 
1490 Kč
6600 Kč
Lifting code
(KŮRA – 5 ošetření za sebou po 7 -10 dnech)
100 min
 
1590 Kč
7400 Kč
Age Beauty Secret
(KŮRA – 5 ošetření za sebou po 7 -10 dnech)
100 min
 
1890 Kč
8500 Kč

Přihlášení k odběru novinek

Aktuality

ZÁŘÍ 2017

NABÍDKA PRÁCE

LISTOPAD 2016

VÁNOČNÍ DÁRKY

KVĚTEN 2016

MAKE-UP Jaro-Léto 2016 aneb jak na to se ŠTĚTCI

DUBEN 2016

Sníte o dlouhých hustých řasách? Přestaňte snít! AKCE

Kosmetika